Каталог

Помпа для води

Вітаємо, ви стали клієнтом компанії «Водолій»! Тепер ви – частина великої і дружної родини, адже ми дбаємо про кожного свого клієнта, і ні до кого навіть близько не підпускаємо спрагу!

150 грн

Помпа для води

Отже, ви замовили перший бутель води – що далі? Як користуватися цією важкою громіздкою посудиною? Відповідь проста – купити помпу для води.

Що собою являє помпа для бутля?

Найбільш простий, практичний і недорогий варіант – механічна помпа для води. Це невеликий пластиковий пристрій, який одягається на горловину бутля і викачує воду. Складається помпа з довгої трубки, яка дістає майже до самого дна, великої зручної кнопки з пружинним елементом і краника – такий механізм працює за принципом дозатора. Регулюючи силу натискання на кнопку, ви можете за пару секунд набрати і пару ковтків води, і цілу склянку.

Незважаючи на те, що помпа – найелементарніший пристрій для розливу води, у неї є ряд переваг:

  • низька ціна;
  • легкість і міцність – помпи виготовляються з екологічних і довговічних полімерних матеріалів;
  • простота у використанні – за допомогою помпи легко набирати воду, а промити або почистити її ви можете самостійно, адже розібрати і зібрати механізм геть не складно;
  • компактність – якщо у вас невелика кухня, на якій не розміститься кулер, помпа стане чудовою альтернативою: бутель з одягненою на нього помпою легко влізе навіть під стіл.

Як користуватися помпою?

Зібрати помпу легко – до кожної моделі додається інструкція. Якщо ви замовляєте пристрій у свого постачальника води, співробітник компанії запросто допоможе зібрати і встановити помпу.

Раз на 1-2 квартали пристрій необхідно мити – у вологому середовищі добре розмножуються бактерії. Про їхню наявність сигналізує зміна смаку і запаху води, але краще не чекати подібних «симптомів» і проводити профілактичну чистку помпи. Для цього необхідно розібрати пристрій, замочити його на 30-60 хвилин у теплій воді з лимонною кислотою (це допоможе видалити мінеральний наліт), потім прополоскати, ретельно вимити з миючим засобом (краще використовувати екологічну побутову хімію для посуду), ще раз прополоскати і повністю висушити.

Помпа для бутля – простий пристрій і з його купівлею у вас не виникне труднощів. Якщо ж ви не знаєте, де замовляти, чи не орієнтуєтеся у виробниках або не впевнені у виборі, компанія «Водолій» надасть безкоштовну консультацію.