Питна вода для дітей: в чому особливість?

Питна вода для дітей: в чому особливість?

Всі ми знаємо, що дитячий організм має свої особливості, через які харчування дитини відрізняється від раціону дорослої людини. Але відмінності стосуються також і води, причому як її якості, так і кількості. «Водолій» знає, якою має бути ідеальна вода для дітей!

Скільки води потрібно дитині?

Поки новонароджена крихітка харчується материнським молоком, вода їй не потрібна – малюк і так отримує достатню кількість рідини. А ось у віці 1-3 років, коли дитячий раціон вже повністю (або майже) складається з твердої їжі, для гарного травлення потрібна велика кількість води – не менше 50 мл на 1 кг маси тіла.

У 3-4 роки діти стають особливо рухливими – вони багато бігають, грають, засвоюють нові рухові навички. При цьому температура тіла природним чином підвищується, і для її нормалізації потрібна вода. Крім того, в дитячому організмі всі обмінні процеси проходять швидше, і при фізичній активності малюки пітніють набагато сильніше за середньостатистичних дорослих. Втрати рідини при цьому потрібно регулярно компенсувати.

Рідина потрібна і для всіх процесів, пов'язаних з ростом, так як вона входить до складу всіх тканин – шкіри, м'язів, внутрішніх органів, сухожиль і ін. Так, для школяра добова потреба в рідині може складати до 2,5 л і навіть більше – чим активніша і більша дитина, тим більше води їй потрібно.

Якою має бути дитяча питна вода?

Оскільки діти багато пітніють, вони втрачають не тільки рідину, а й велику кількість мікроелементів, необхідних для нормального розвитку і хорошого самопочуття. Це означає, що дитяча вода повинна містити увесь спектр цих речовин. Однак, кислотність травного тракту у дітей значно нижча, ніж у дорослих, і вода з дуже високим вмістом будь-яких мінералів може знизити її ще сильніше. Лужна вода може викликати у малюка нудоту, блювоту, запор або діарею, а при тривалому вживанні привести до серйозних порушень травлення.

Висновок: кількість мікроелементів у воді має бути ретельно вивіреною, аби забезпечити дітей необхідними речовинами і не зашкодити вразливому дитячому організмові. Оптимальний варіант – очищена артезіанська вода, яка проходить багаторівневий процес фільтрації і відрізняється ідеальним співвідношенням мікроелементів, таких як:

  • калій;
  • магній;
  • фосфор;
  • кальцій;
  • натрій і ін.

Доставка дитячої води «Водолій»: ми дбаємо про ваших діток!

Турбота про здоров'я клієнтів, в тому числі найменших – наш прямий обов'язок. Компанія «Водолій» пропонує високоякісну артезіанську воду, видобуту в курортному регіоні, віддаленому від будь-яких промислових споруд.

Наша вода має оптимальний мікроелементний склад – відновлюючи електролітний баланс в організмі дитини, вона безпечна для травлення. Ми доставляємо воду додому, в школи, дитячі садки, навчальні та ігрові центри, аби ваші дітки завжди пили чисту смачну воду. Вона прекрасно підходить для приготування чаю, компотів, супів – з «Водолієм» ваші малюки не знатимуть, що таке спрага.