Доставка води в Шевченківському районі

Пам'ятаєте знамениту пісеньку Водовоза з культового фільму «Волга-волга»? «Людині без води і ні туди, і ні сюди», – співає персонаж. Незважаючи на комічність образу, з Водовозом ми повністю солідарні – до того ж, з моменту виходу фільму пройшло вже понад 80 років, і численні наукові дослідження не лише підтвердили важливість води, але і подали конкретні цифри – скільки і коли потрібно пити. І навіть якщо ви живете в галасливій столиці, в метушливому Шевченківському районі, замовити воду все одно можна в будь-який момент – завдяки сервісу компанії «Водолій».

Чим цікавий Шевченківський район?

У Шевченківському районі сконцентрована величезна кількість пам'яток архітектури та історично значущих об'єктів. Мешкати тут престижно – ще в 19 столітті серед столичної інтелігенції було модно мати особняки на Лук'янівці. І якщо центральна частина району була освоєна ще в стародавні часи, околиці його стали забудовуватися тільки в середині позаминулого століття – наприклад, масив Нивки.

І як же відрізняються одне від одного окремі місцевості цього району! Висотні будинки на Дегтярівській вулиці контрастують із затишними одноповерховими будівлями на Татарці, скромні цегляні п'ятиповерхівки на вулиці Академіка Щусєва – з помпезними зразками архітектури на Великій Житомирській.

Деякі ділянки далеко не завжди входили до складу Києва – так, Сирець став частиною міста тільки наприкінці 18 століття, хоча Києво-Печерській лаврі ці землі належали ще в 13 столітті. Зараз неможливо уявити собі столицю без Сирецького дендропарку і дитячої залізниці, однойменної станції метро і залізничної станції, розташованої на вулиці Олени Теліги.

У Шевченківському районі знаходиться велика частина культових пам'яток:

  • Андріївський узвіз і однойменна церква;
  • Золоті ворота;
  • Пейзажна алея і фунікулер;
  • Софійський собор і багато іншого.

Тут 10 станцій метро, понад 50 супермаркетів і вісім ринків – навіть не кожне місто може похвалитися такою інфраструктурою.

Замовлення води в Шевченківському районі

На якій вулиці б ви не жили, де б не розташовувався ваш офіс, компанія «Водолій» завжди вчасно доставить воду додому або на роботу. Чиста вода зі збалансованим складом, видобута з артезіанської свердловини в курортному районі, допоможе вам підтримувати гарне самопочуття щодня.