Доставка води в Дніпровському районі

Незважаючи на порівняно невелику площу – близько 60 км² – населення Дніпровського району налічує понад 355 тисяч осіб. А це означає, що кожного дня в цьому районі випивається не менш ніж 500 000 літрів води. Але «Водолій» не боїться викликів і труднощів: наші співробітники щодня забезпечують відмінну якість продукції та обслуговування, аби ви могли купити воду в Дніпровському районі з доставкою додому або в офіс. Ми пропонуємо:

  • високоякісну артезіанську воду зі збалансованим мінеральним складом, видобуту в екологічно чистій місцевості і очищену в декілька етапів;
  • можливість зробити замовлення будь-яким зручним способом – безпосередньо через наш сайт, по телефону або через ваш улюблений месенджер;
  • оплату зручним способом – готівкою або карткою;
  • доставку води у призначений час, зручний для вас;
  • індивідуальний підхід.

Доставка води на Дарницю – стару і нову, ДВРЗ або Русанівку, Березняки або Воскресенку – ми привозимо воду завжди вчасно у будь-який куточок Дніпровського району, в квартиру або приватний будинок, офіс або державну установу.

Чим примітний Дніпровський район?

У народі Дніпровський район іноді називають «квітником» або «районом наречених» – через те, що тут проживає приблизно на 40 тисяч більше жінок, ніж чоловіків. Важко сказати напевно, чим пояснюється такий дисбаланс. Найбільш правдоподібна версія полягає в тому, що можливостей для працевлаштування тут більше саме для жінок: тут дуже багато торгівельних центрів, ресторанів і кафе, музеїв і театрів.

Ландшафт району дуже різноманітний – якщо дивитися, скажімо, на Лівобережний масив (Лівобережку) з правого берега, картина виглядає дуже гармонійно: групи висотних будівель перемежовуються з пишною зеленню дерев. Дуже мальовничо виглядає і Райдужний масив, розташований на березі однойменного озера.

Вельми красива ця місцевість вночі – особливо Ленінградська площа, яка була перейменована в Дарницьку. Ефектний вигляд має і Броварський проспект, який, незважаючи на свою значну протяжність і завантажений трафік, потопає в зелені. Але не весь район настільки галасливий – бульвар Перова, наприклад, дуже спокійний, тут багато стареньких п'ятиповерхівок і затишних подвір’ячок.