Доставка води у Печерський район

Печерському району можна одразу присвоїти кілька звань «най-»: він найстаріший в Києві, найживописніший в плані архітектури, найменший за площею і найдорожчий. Оскільки це місцевість з багатою історією, де, до того ж, сконцентровано безліч промислових підприємств і культурних установ, оренда квартири тут коштує дуже дорого, не кажучи вже про покупку. Чашка кави в деяких кав'ярнях на Печерську коштує удвічі дорожче, ніж в інших районах. Але ціни на продукцію і послуги компанії «Водолій» для всіх однакові, і для всіх однаково вигідні! Ми пропонуємо:

  • Чисту, смачну воду, добуту з артезіанської свердловини.
  • Доставку води в Печерський район у зручний для вас час.
  • Можливість оплати будь-яким зручним для вас способом.
  • Консультації з вибору обладнання для питної води і його експлуатації.

Чим цікавий Печерський район?

Найбільш престижною для проживання на Печерці вважається місцевість під назвою Липки - з середини 19 століття вона була заселена київською аристократією, чиновниками, військовими; в радянські часи там проживали номенклатурні працівники. Назва місцевості настільки міцно асоціюється у жителів столиці з престижем і матеріальним благополуччям, що Липками стали називати елітні житлові комплекси в інших районах, аби підкреслити їх статусність.

Головна вулиця тут - вул. Грушевського, на якій розташовані будівлі Верховної Ради й Кабінету Міністрів, Національний художній музей, Парламентська бібліотека, Маріїнський палац та інші значущі об'єкти. Вулиця з'єднується з Московською, а ще - з Шовковичною, де розташувався Театр пластичної драми. До неї примикає мальовничий бульвар Лесі Українки.

Уваги заслуговує і бульвар Дружби Народів, що пролягає між рядами висоток - зверху він схожий на річку, котра протікає між крутих скелястих берегів. Бульвар з'єднується з вулицею Михайла Бойчука, що належить місцевості з колоритною назвою Звіринець. Звідси вже рукою подати до сусіднього району - так, з Лисої гори відкривається краєвид на промзону Теличка.

Де купити воду в Печерському районі?

Населення Печерського району становить понад 150 тисяч осіб. Незважаючи на відносно невелику площу, район умістив у себе цілих 9 станцій метро, ​​а також безліч значимих об'єктів. Але навіть у такій метушні ви завжди будете зберігати бадьорість і гарне самопочуття, замовляючи воду у «Водолія».