Доставка води в Голосіївському районі

Голосіївський район – найбільший район Києва: площа його складає понад 155 км². Тут розташовано 57 промислових підприємств, 46 шкіл, 55 дитячих садків, а також 64 науково-освітніх академічних установ; 9 поліклінік, 5 кінотеатрів... Тобто, роботи «Водолію» тут вистачає – ми завжди на зв'язку, щоб ви могли замовити воду в Голосіївському районі і отримати замовлення в зручний час.

Голосієво: район пам'яток

Легендарна Лиса гора, шикарний парк Феофанівка, величезний комплекс «Експоцентр Україна», що раніше називався ВДНГ – все це Голосіївський район. Занудьгувати тут неможливо: тут багато ВНЗ і студентських містечок, а тому на вулицях завжди повно молоді і студентів, і більша частина культурного дозвілля створюється з урахуванням молодіжних запитів.

Один тільки проспект Науки може похвалитися наявністю семи інститутів, обсерваторії, кондитерської фабрики, розрахункової палати, величезної бібліотеки. У цьому ж районі також розташований Свято-Покровський монастир, музей і безліч інших цікавих об'єктів. Це один із найбільш мальовничих районів столиці: тут близько десяти красивих парків, котрі цілий рік не втрачають своєї чарівності, незалежно від того, чи зеленіє в них свіже листя, чи пухнастий сніг лежить на гілках дерев.

На окрему увагу заслуговує прекрасна історична місцевість Теремки. Тут розташовуються храми, собори, іподром і багато інших значущих місць. Це одна з найстаріших територій Києва – перші згадки про цю місцевість знайдені ще в джерелах 1150 року. Сьогодні Теремки активно розвиваються – наприклад, між вулицями Ломоносова і Вільямса в 2006 році утворився новий ЖК. Тут багато сучасних будівель – житлових і комерційних, і доставка води на Теремки здійснюється нами щодня в будь-який час.

Дуже мальовничі в будь-який час доби вулиці Голосіївського району:

  • Васильківська – як і на проспекті Науки, тут розташовані цілих сім інститутів;
  • Саперно-Слобідська – ввечері величезні висотні будинки і житлові комплекси світяться тисячами вогнів, створюючи казкові пейзажі;
  • Проспект Голосіївський – тут розташована найбільша бібліотека України, яка вражає не тільки своїм книжковим фондом і площею, а й монументальністю архітектурного рішення.

Ми любимо своє місто і піклуємося про те, щоби в будь-якому районі Києва ви могли замовити воду за вигідною ціною і вчасно отримати своє замовлення.