Доставка води в Оболонському районі

Люди, що живуть на околицях Києва, часто страждають від поганого сервісу – навіть аварійні служби, ремонтники і медики не завжди приїжджають оперативно, не кажучи вже про поштових кур'єрів або постачальників їжі. Але для «Водолія» не існує пріоритетів за територіальною ознакою – ми однаково цінуємо всіх клієнтів, і вчасно привозимо воду навіть у найвіддаленіші райони столиці. Тому, якщо вас цікавить доставка води на Оболонь – телефонуйте нам, ми завжди на зв'язку.

Де замовити воду в Оболонському районі?

Населення Оболоні дуже «різношерстне» – так, на Оболонських Липках влаштувалися медійні особистості, старі ж будинки населені студентами, молодими сімейними парами, офісними співробітниками. Але для «Водолія» все це не має значення: ми доставляємо чисту, смачну і корисну воду за вигідною ціною за будь-якою адресою у зручний для вас час.

Оболонь: інфраструктура і пам'ятки

В Оболонському районі, на вулиці Богатирській, розташований пивний завод «Оболонь», через що на багато кілометрів навколо розноситься апетитний аромат солоду, схожий на суміш свіжого житнього хліба і лугових трав. На Оболонському проспекті побудований величезний торгово-розважальний центр «Dream Town», в якому знаходяться не тільки бутіки популярних брендів, а й єдиний у Києві аквапарк – тому сюди часто приїжджають сім’ї з маленькими дітьми. На увагу заслуговують і цікаві місцевості, розташовані тут:

  • Пріорка – формально місцевість належить Подільському району, але межує з Оболонню. Тут до сих пір зберігся будинок, в якому проживав Т. Г. Шевченко, а також дуб, під яким поет любив відпочивати – дереву близько 300 років, а обхват стовбура – цілих 4,5 м!
  • Петрівка – велика промислова зона і один з найстаріших залізничних вузлів у Києві. Однойменна станція метро в 2016 році була перейменована в Почайну в ході декомунізації.
  • Мінський масив – один з найбільш комфортних спальних районів в місті: зручно добиратися в центр, під рукою вся необхідна інфраструктура, а ще – великий парк, ліс і чисті озера.
  • Проспект Героїв Сталінграда – маючи довжину всього 5 км, він «охоплює» одразу чотири станції метро.

Є й інші приводи відвідати Оболонь: наприклад, унікальний тренувальний майданчик під відкритим небом, де можна абсолютно безкоштовно займатися на тренажерах і з «залізом»; мальовнича Оболонська набережна, відкритий літній кінотеатр, «Сад каменів».