Доставка води: оплата карткою та іншими способами

Яких би благ не дарував нам технічний прогрес, він породжує і нові клопоти – наприклад, з оплатою покупок або послуг. Кожен з нас епізодично потрапляє в ситуації, коли доводиться повозитися, аби витратити власні гроші. Наприклад, коли ви хочете пізно ввечері замовити додому їжу, готівки при собі не маєте, а в службі доставки немає терміналу; або коли ви хочете оплатити замовлення готівкою, а магазин приймає тільки електронні платежі... Навіть такі дрібниці можуть неабияк зіпсувати настрій і забрати багато часу – а останнього нам і так постійно бракує.

«Водолій» забезпечує максимально комфортний сервіс і економить ваш час – замовляючи воду у нас, ви можете оплатити замовлення будь-яким зручним способом:

  • сплатити готівкою кур'єру безпосередньо при отриманні замовлення;
  • розплатитися карткою при отриманні;
  • оплатити замовлення на сайті за допомогою електронної платіжної системи;
  • скористатися послугою безготівкового розрахунку для юридичних осіб.

Ми поважаємо кожного клієнта і цінуємо ваш час, і кожен день покращуємо наш сервіс, аби ви могли замовляти воду швидко, зручно і вигідно.

Гарантії доставки води

Компанія «Водолій» гарантує бездоганну якість води. Видобувається вона зі свердловини глибиною 128 м, розташованої в курортному селищі Ворзель. Місцевість ця знаходиться далеко від будь-яких джерел забруднення, і вода тут ідеально чиста – така, якою створила її сама природа. Кінцева продукція, яку ви отримуєте в бутлях, відповідає стандартам ДСТУ, нормативам ЄС і рекомендаціям ВООЗ.

Ми гарантуємо, що ваше замовлення буде прийняте і оформлене однаково швидко, який би спосіб зв'язку ви не обрали – телефон, месенджер або наш сайт. У робочі дні 100% замовлень доставляється чітко в узгоджений час. Якщо вам потрібно повернути порожні бутлі, повернення заставної суми здійснюється готівкою одразу після передачі бутлів експедитору компанії.

Пити багато чистої води – одне з головних правил здорового способу життя. І ми, як ніхто, знаємо, наскільки важко часом виконати цю просту вимогу, зважаючи на повсякденну метушню і постійну зайнятість. Тому ми докладаємо всіх зусиль, аби забезпечити максимально зручний сервіс для кожного клієнта. Доставка в призначений час, оплата будь-яким способом, попереднє замовлення, дзвінок з нагадуванням – ми гарантуємо індивідуальний підхід і комфортне обслуговування.

З «Водолієм» вас ніколи не буде мучити спрага – в будь-якому районі Києва ви можете замовити нашу воду і отримати замовлення максимально оперативно. Для нас однаково важливі оптові та роздрібні покупці, постійні і нові клієнти – ми завжди йдемо вам назустріч, консультуємо, пропонуємо зручні варіанти. Наша робота така ж чиста, прозора і якісна, як наша вода!