Де замовити воду в Святошинському районі?

Компанія «Водолій» доставляє воду по всьому Києву, і ви завжди отримаєте своє замовлення вчасно, де б не знаходився ваш будинок чи офіс. Працюємо ми і в Святошинському районі – одному з найбільш комфортабельних і «зелених» районів міста.

Цікаво, що спочатку місцевість Святошин була… дачним селищем, приєднаним до Києва. Дістатися до самої столиці можна було на трамваї, що відходив від Тріумфальних воріт кожні дві години – за сучасними мірками така транспортна ситуація здається жахливою. Добре, що сьогодні можна замовити доставку води на Борщагівку або в інший віддалений від центру район, і отримати замовлення вчасно.

Борщагівка, до речі – історична місцевість. Раніше тут розташовувалися п'ять поселень, які належали трьом монастирям Києва – Софійському, Братському та Михайлівському. Це яскравий приклад явища, коли загальна назва стає власною: в сімнадцятому столітті «борщагівками» називали будь-які землі, що виділялися монастирям для ведення господарства. Етимологія слова полягає в тому, що на цих землях вирощувалися різні культури «на борщ». З огляду на солідну площу місцевості, назва не просто прижилася, а й стала офіційною.

Є й інші цікаві факти про Святошинський район:

  • По проспекту Перемоги проходить маршрут Е40 – найдовший європейський автомобільний маршрут, що перетинає одинадцять країн.
  • Вулиця Щербакова отримала свою назву у 50-ті роки на честь партійного діяча Олександра Щербакова, але в 2016 році була перейменована в ході декомунізації. Запам'ятати нову назву виявилося неважко – вулицю вирішено було назвати на честь Данила Щербаківського, етнографа і мистецтвознавця.
  • Житловий масив Академмістечко отримав свою назву не лише через науково-дослідницькі інститути, рясно розташовані тут, але і з тієї причини, що науковці-«черговики» раніше отримували квартири тільки тут.

«Водолій» доставляє воду і в передмістя Києва – зокрема, в мальовниче село Софіївська Борщагівка, відоме своїм величезним ЖК Софія, затишними скверами, дитячими майданчиками. Працюємо ми і в сусідньому передмісті Петропавлівська Борщагівка, доставляючи замовлення в квартири, будинки, школи та офіси.

Де б ви не жили, де б не працювали – ви можете на нас розраховувати! Чиста, смачна артезіанська вода за доступною ціною – завжди вчасно!