Доставка питної води в Києві

Вода – одна з базових стихій і матерій. У будь-якій міфології, в будь-якій релігії вона має особливу силу, і не просто так – жоден скептик і матеріаліст не зможе посперечатися з тим, наскільки вона важлива. Площа Світового океану становить 361 мільйон квадратних кілометрів – це більш ніж 70% всієї поверхні Землі. Життя на планеті зародилося завдяки воді, і їй же зобов'язана своїм існуванням людина. Вода необхідна нам у побуті, і здоров'я без неї зберегти неможливо. Саме тому ми так відповідально​​ставимося до своєї роботи, займаючись доставкою питної води в Києві – в будь-який район, в будь-який час. «Водолій» піклується про своїх клієнтів!

Замовлення питної води: навіщо це потрібно?

Наші з вами тіла складаються з рідини на 60-80%, а будь-яка рідина – це, по суті, вода, в якій розчинені ті чи інші речовини. Крім очевидної присутності води в таких субстанціях, як кров, травні соки, жовч, лімфа і т. п., вона міститься у всіх тканинах – навіть у волоссі, нехай і в меншій кількості, ніж, скажімо, в печінці або мозку.

Рідина необхідна для синтезу глікозаміногліканів – структурних компонентів багатьох тканин. Наприклад, один з таких компонентів – глюкозамін – забезпечує рухливість і міцність суглобів. Інший глікозаміноглікан – глікоген – забезпечує м'язи і печінку запасом енергії, завдяки якій ми можемо нормально функціонувати. Ще один приклад – гіалуронова кислота, яка відповідає за нормальну зволоженість і пружність шкірних покривів.

Рідина необхідна для підтримки нормальної температури тіла, для виведення різних продуктів розпаду, для хорошого травлення і сну. За добу людина може втрачати близько 2 л рідини, і втрати ці необхідно систематично поповнювати. Ось чому під рукою завжди потрібно мати чисту питну воду. Це нескладно, якщо ви замовляєте воду додому в нас.

Скільки потрібно води і як дотримуватися питного режиму?

На добу дорослій людині потрібно близько 30 мл рідини на 1 кг маси тіла, і левову частку цієї рідини повинна становити вода. З чаєм, кавою, соками та іншими напоями ми отримуємо різні сторонні речовини – кофеїн, кислоти, цукор, ароматизатори та ін. В розумних кількостях вони не шкодять організмові, але, якщо повністю замінити звичайну воду іншими напоями, які здаються смачнішими, неприємні наслідки не змусять себе довго чекати.

Добову норму рідини краще рівномірно розподілити протягом дня, припинивши пити за 1-2 години до сну. Вночі наші гормони працюють трохи інакше, ніж вдень, і вранці є ризик прокинутися з набряком, якщо ввечері перестаратися з рідиною. Думаєте, що випивати більшу частину добової норми за першу половину дня – важко і клопітно, коли ви працюєте? Все набагато простіше – ми доставляємо воду в офіс, і тому спрага не дістане вас навіть на роботі.

Переваги артезіанської води

Багато хто з нас чув, що воду з-під крана пити не можна, але мало хто може точно відповісти, чому. Аби переконатися в правильності цього табу, варто хоча б раз загуглити «водопровідні труби зсередини» – заперечень напевно не знайдеться. Але навіть якщо виключити фактор забруднення, не варто забувати, що вода з крана не розрахована на принесення будь-якої користі людському організму – навіть коли в ній немає шкідливих речовин, корисних ви теж не знайдете. Значно здоровіше рішення – замовити воду додому в Києві, вибравши надійного постачальника.

«Водолій» пропонує чисту, смачну артезіанську воду за вигідною ціною. Завдяки збалансованому складу, вона підходить для дорослих і дітей, її можна просто пити і використовувати для готування. Доставка води в офіс або додому здійснюється у зручний для вас час.