Доставка води в Деснянський район

Деснянський район – найбільш густонаселений спальний район столиці. При цьому тут розташовані всього дві станції метро. Відповідно, більша частина перевізного навантаження лягає на наземний транспорт, як наслідок – постійні затори. Все це робить переміщення на колесах – як всередині району, так і за його межі – досить проблематичним, і тим важливіше для тутешніх жителів мати можливість замовити додому все найнеобхідніше. Наприклад, питну воду – цей клопіт ми повністю беремо на себе.

Завдяки компанії «Водолій», ви можете замовити воду в Деснянському районі та бути впевненими в її своєчасній доставці незалежно від трафіку. Ми гарантуємо:

  • найкращу якість води;
  • способи зв'язку та оплати на вибір;
  • зручний час доставки;
  • вигідні ціни;
  • індивідуальний підхід.

Чим цікавий Деснянський район?

Місцевість складається з двох мікрорайонів – Лісового масиву і Троєщини. Незважаючи на велику кількість транспорту, і, як наслідок, сильну загазованість, тут багато зелених зон. Цей факт здається ще дивнішим, враховуючи, що ґрунт у цій місцевості глинистий, з високим вмістом піску. Крім звичайних зелених насаджень, тут можна побачити алею сакур, які навесні тішать око приголомшливими квітами.

Є й інші мальовничі куточки – наприклад, затишні сквери на вулицях Драйзера і Маяковського. Гуляючи районом, можна знайти і незвичайні пам'ятки – чого вартий лише «троянський кінь» на вулиці Закревського, загадкова дерев'яна «хатинка» на даху багатоповерхівки або казковий дитсадок, стіни якого являють собою суцільний витвір мистецтва.

Вулицю Бальзака можна було б запросто назвати Дитячою – тут цілих шість дитячих садків, школа, бібліотека для дітей та ДЮСШ. А ось вулиця Братиславська цікава тим, що тут розташувалися одразу чотири установи, пов'язані з медициною – лікарня, науково-практичний центр, міський центр серця і медичний коледж.

Район також лідирує за кількістю недобудованих споруд. Зокрема, тут починалося будівництво станції артезіанського водопостачання, яке припинили в 90-х роках, так і не закінчивши. Проте, від нестачі води жителі району не страждають і страждати не будуть, поки є «Водолій». Доставка води на Троєщину і Лісовий масив – у будь-який зручний час!