Каталог

Диспенсер для води

Якщо ви замовляєте додому бутильовану воду, то напевно знайомі з найбільш популярними пристроями для її розливу – пластиковою помпою і спеціальним кулером

400 грн

Диспенсер для води

Перший девайс – легкий, компактний і дешевий, а тому користується найбільшим попитом. Другий має ширші функціональні можливості, і тому частіше використовується в громадських закладах – кав'ярнях і ресторанах, медичних і спортивних центрах, салонах, освітніх та дитячих установах. Але є третій варіант, що поєднує в собі переваги двох попередніх – диспенсер для води.

Ціна диспенсера відчутно нижча, ніж у кулера, а габарити набагато скромніші. Це невеликий пристрій із пластику або кераміки, на який зверху встановлюється перевернутий бутель. Вода подається за допомогою зручного краника. Завдяки компактності і простоті використання, диспенсер часто купують не тільки додому, але і в школи, дитячі садки – маленьким дітям набагато простіше впоратися з краном, ніж з кнопкою помпи.

Переваги диспенсера для води:

  • невеликий розмір – поміститься на будь-якій кухні;
  • легкість;
  • низька, порівняно з великим кулером, ціна;
  • простота використання – навіть маленька дитина зможе легко набрати води з диспенсера;
  • довговічність – пристрої виготовляються або з кераміки, або з міцного пластику.

Диспенсер для води в Києві: де придбати?

Компанія «Водолій» піклується не лише про те, щоб у вас завжди була в наявності чиста вода, але і про те, щоб ви могли використовувати її з максимальною зручністю. Наші співробітники з радістю допоможуть вам вибрати найбільш вдале обладнання для розливу бутильованої води, розкажуть усю необхідну інформацію про моделі диспенсерів і про те, як правильно користуватися пристроєм.

Аби диспенсер служив довго, не забувайте періодично промивати його водою з лимонною кислотою – це дозволяє прибрати мінеральний наліт, в якому можуть розмножуватися бактерії. Достатньо робити це раз в 1-2 квартали, щоб механізм пристрою не зношувався, а якість води залишалася відмінною.

Для диспенсерів також існують спеціальні підставки, що мають стильний вигляд і роблять використання пристрою ще більш зручним. Хочете більше дізнатися про обладнання для бутильованої води – напишіть нам, наші менеджери завжди на зв'язку і завжди готові відповісти на ваші запитання.