Каталог

Кулер (оренда 3 м.)

Якщо ви замовляєте бутильовану воду, і при цьому піклуєтеся про естетику і комфорт, рекомендуємо купити кулер для води – практичний, стильний і багатофункціональний пристрій, котрий чудово підходить як для приватних осель, так і для громадських закладів.

750 грн

Кулер для води

Співробітники компанії «Водолій» з радістю допоможуть вам вибрати найкращу модель, спираючись на ваш бюджет, необхідний функціонал та інші індивідуальні побажання.

Що таке кулер і яким він буває?

Спочатку кулерами називали спеціальні пристрої для охолодження питної води (англ. «cool» означає «охолоджувати»). Однак із того часу, як технології просунулися вперед і функціональні можливості таких пристроїв значно розширилися, кулером називають практично будь-який пристрій для подачі води. Крім стандартних кулерів, які подають воду, сьогодні існують моделі, які її охолоджують, нагрівають і газують.

Кулер являє собою конструкцію, в яку завантажується бутель з водою – завантаження при цьому може бути верхнім і нижнім. Перший варіант популярніший, так як механізм у ньому більш простий, адже не треба накачувати воду знизу вгору. І хоча не кожен може впоратися з установкою важкого бутля в кулер з верхнім завантаженням, це не біда – якщо ви замовляєте воду «Водолій», наші співробітники встановлять тару за лічені хвилини.

В яких випадках радять купити кулер?

Для розливу води з бутлів найчастіше купують помпу – зручний і недорогий пристрій. Але у кулера є функціональні переваги – він має більше опцій підготовки води, а також дозволяє набрати воду швидше і простіше. Особливо це важливо для сімей, де є маленькі діти, а також в громадських закладах. Кулер підходить:

  • для кафе і ресторанів;
  • для офісних приміщень;
  • для медичних і спортивних центрів;
  • для навчальних закладів;
  • для людей, які прагнуть максимального комфорту.

Кулери з розширеним функціоналом дозволяють зекономити час і гроші, а також підвищити рівень безпеки на кухні. Наприклад, якщо дитина захоче сама зробити собі чаю, їй не доведеться вмикати плиту або електрочайник – вона зможе просто відкрити краник з гарячою водою на кулері. Якщо ви любите газовану воду, кулер – екологічне і просте рішення: не доведеться зайвий раз переплачувати за «мінералку» в магазині і генерувати зайве сміття у вигляді пляшок.

На сьогоднішній день кулери випускаються багатьма великими компаніями з виробництва побутової техніки – якщо у вас уже є фаворити, це спростить вибір. Якщо ж ви не знаєте, з якого боку підступитися до даного питання, співробітники компанії «Водолій» охоче проконсультують вас, допоможуть з вибором бренду і моделі, а також з доставкою та встановленням обладнання. Ми також надаємо послуги чистки і ремонту кулерів для води, аби вам не доводилося поспіхом шукати майстра – ви вже знаєте, кому дзвонити.

Пийте чисту, смачну і корисну воду з максимальним комфортом – про це завжди дбає «Водолій»!