Доставка води за місто

Доставка води за місто

Якість водопровідної води не найкраща – питна вода подається по трубах тільки в елітних житлових комплексах, іншим же громадянам доводиться встановлювати фільтри, або купувати воду в пляшках.

Перший варіант не оптимальний – організму потрібні мінерали, а в очищеній воді їх немає. Купувати воду в магазині – незручно (зайвий вантаж), невигідно (в роздріб вода продається дорожче, ніж великими літражу) і не екологічно (при виробництві пластику утворюються токсичні відходи, а самі одноразові пляшки створюють колосальний об’єм сміття).

Деякі компанії здійснюють доставку бутильованої води в приміські населені пункти. Ми вивчили актуальні пропозиції, щоб допомогти читачам знайти кращого постачальника.

Цінова політика

Доставка води в Бориспіль здійснюється більшістю великих постачальників, яких як Аляска, Skandinavia та ін. Вартість 1 бутля може сягати 135 грн. У Броварах популярними постачальниками є компанії Чисто Вода, Райське Джерело, Небесна Криниця і Моршинська. 1 бутель коштує від 93 до 135 грн.

Аналогічні пропозиції діють в Бучі та Вишневому. Доставка води в Ірпінь коштує дешевше – ряд фірм пропонує не артезіанську, а звичайну очищену воду по 48-60 грн. за бутель. І хоча така вода програє артезіанській, багато клієнтів віддають їй перевагу в цілях економії.

Наша пропозиція

Компанія Водолій доставляє воду не тільки по Києву, але і за місто. Оперативна і недорога доставка води в Бровари, Бучу, Вишневе, Бориспіль та інші столичні передмістя дозволяє не турбуватися про наявність питної води і завжди мати вдома запас. Наша продукція – найчистіша артезіанська вода з ідеально збалансованим мінеральним складом. Видобувається вона зі свердловини в курортному районі, розташованому далеко від будь-яких промислових об'єктів, і очищається сучасними методами. Вартість 1 бутля – 75 грн., що в середньому на 40% дешевше іншої артезіанської води.

Мінімальне замовлення за місто – 2 бутлі, доставка безкоштовна. При оптовому замовленні (від 10 бутлів) надаються знижки. Доставка води у Вишневе, Бориспіль та інші передмістя Києва здійснюється на наступний день після оформлення замовлення.