Вода: доставка в Києві. Як вибрати постачальника води?

Вода: доставка в Києві. Як вибрати постачальника води?

Наприклад, вода з доставкою по Києву пропонується більш ніж тридцятьма різними фірмами. Але яку з них вибрати?

Кожна компанія намагається створити для клієнтів найбільш вигідні умови, і дуже важко знайти ту, де однаково гарними будуть і сервіс, і якість продукції, і цінова політика. Радимо вам, обираючи постачальника води, керуватися наступними критеріями.

Походження води

Найбільш поширені типи питної води, запропонованої відповідними службами, це:

  • очищена вода;
  • очищена вода з додатковою мінералізацією;
  • артезіанська вода.

Звичайна очищена вода – найдешевша. Вона добре підходить для готування і заварювання чаю або кави, оскільки в ній немає мінералів, які могли б утворити накип. Але саме відсутність мінералів робить її менш корисною, ніж інші види. При дефіциті мінералів в організмі порушується баланс електролітів, від чого можуть постраждати основні системи органів. Якщо брак мікроелементів компенсувати БАДами, або особливим чином складати раціон, нічого страшного не станеться. Але набагато простіше і природніше отримувати мінерали з водою.

Очищена вода з додатковою мінералізацією – відносно недорогий і хороший варіант, якщо ви знайшли фірму, в якій працюють справжні професіонали із правильним обладнанням. Штучна мінералізація – справа тонка, і найменша помилка може призвести до того, що вода з корисної перетвориться на шкідливу, або, як мінімум, просто стане несмачною.

Артезіанська вода вважається оптимальним варіантом – сама природа збагатила її спектром корисних речовин. Звісно, вода зі свердловини проходить спеціальне очищення, щоб у ній не було ніяких домішок, сторонніх запахів і присмаків, а кількість мікроелементів була оптимальною і безпечною для будь-якої людини.

Компанія «Водолій» поставляє воду, видобуту в курортній зоні, віддаленій від промислових споруд, що гарантує її чистоту. Вона має ідеальний мікроелементний склад.

Документація

Доставка води вимагає відповідної ліцензії, а якість продукції повинна підтверджуватись сертифікатами. Обираючи постачальника, не бійтеся і не соромтеся вимагати документи – ви, як клієнт, маєте на це повне право. Наша компанія завжди відкрита перед клієнтами, і з радістю надає всю необхідну інформацію.

Час доставки та інші особливості сервісу

Навіть якщо ваш графік точний і вивірений, як швейцарський годинник, краще вибирати компанію з найбільшим часовим діапазоном обслуговування. Наприклад, компанією «Водолій» доставка води по Києву здійснюється з 8 ранку до 8 вечора по буднях, і ви самі можете призначити зручний для себе час, а не просто чекати, поки до вас приїдуть.

Наявність додаткового обладнання

Щоб користуватися водою з бутлів, знадобиться відповідне обладнання: помпа, диспенсер або повноцінний великий кулер. Ідеально, коли всі ці пристрої можна придбати у компанії, яка забезпечує вас водою: не доведеться самим обирати із сотень моделей – професіонали вже зробили це за вас.

У нас ви можете придбати необхідне обладнання, а співробітники компанії допоможуть з його установкою і проконсультують в питаннях експлуатації.

Супутні товари

Дуже зручно, коли в каталозі фірми, що поставляє воду, є і додаткові товари. Найчастіше це те, що постійно забувають закупити для офісу: чай, кава, цукор в стіках, одноразові стаканчики, трубочки, серветки і т. п. Іноді серед товарів бувають паперові рушники і туалетний папір – саме те, що вічно не влазить в сумки, коли ми робимо покупки в супермаркеті. Всі перераховані товари представлені в асортименті компанії «Водолій», і ми привеземо вам їх разом з водою в будь-який зручний час.

Доставка води в Києві: ціна

Важливий параметр – вартість води. Не слід одразу вибирати найдешевшу пропозицію, не вникнувши в характеристики товару і особливості роботи фірми. Для початку вивчіть асортимент, почитайте відгуки, поспілкуйтеся з менеджерами, і вже потім, вибравши кращі пропозиції, шукайте серед них найбільш вигідну.

Ми дотримуємося лояльної цінової політики, і дбаємо про те, щоб продукція компанії «Водолій» була доступною для кожного. Для нових клієнтів у нас діє спеціальна пропозиція: при першому замовленні ви отримуєте один бутель води безкоштовно.