Як вибрати обладнання для бутильованої води?

Як вибрати обладнання для бутильованої води?

А щоб ви могли швидко і зручно набрати воду з важких бутлів, надамо спеціальне обладнання. У цій статті ми розповімо, яке саме пристосування краще вибрати для води в бутлях, в залежності від умов використання.

Помпа для води: дешево і просто

Якщо ви замовляєте питну воду в бутлях додому, кращим вибором стане звичайна пластикова помпа. Вона легка, коштує недорого, служить довго. При необхідності її легко розібрати і вимити, а перевстановити її з одного бутля на інший зможе навіть дитина. Якщо ви обрали помпу для води, купити її найкраще у свого постачальника – досвідчені консультанти запропонують найбільш якісну і довговічну модель, допоможуть її зібрати і встановити.    

Кулер для бутильованої води    

Для офісів, кав'ярень, ресторанів, фітнес-клубів та інших закладів найбільш зручним варіантом стане кулер для води – вартість його значно вища, ніж у помпи, але і функціональних переваг більше.На відміну від помпи, кулер подає воду через невеликий краник – так вона проходить швидше, тому такий пристрій краще підійде для громадських місць. У кулера також можуть бути додаткові функції – охолодження води, нагрівання і навіть газація.    

Диспенсер: компактний і зручний

Пристрій, що поєднує в собі компактність помпи і швидкість кулера – диспенсер, купити який ви також можете у свого постачальника. Підходить він для шкіл, дитячих садків, невеликих офісів і спортзалів, де немає зайвого місця для установки громіздкого кулера, але швидкість набору води важлива.

Якщо ви не впевнені у виборі, проконсультуйтеся з вашим постачальником води – люди, які багато років працюють в цій сфері, завжди зможуть дати правильну пораду.