Все, що потрібно знати про кулери для води

  З цієї статті ви дізнаєтеся, як працює кулер для бутильованої води, для чого він потрібен, яким він може бути і де купити кулер для води в Києві.

  Кулер – це пристрій для підготовки і подачі бутильованої або водопровідної питної води. Використовуються вони переважно в офісах, торгових і освітніх установах, але іноді і в приватних оселях. Набирати воду за допомогою кулера швидко і зручно, а коли мова йде про громадські місця, то це ще й один із найбільш гігієнічних варіантів.

Види кулерів

   Кулер може бути настільним або підлоговим. Перші зазвичай використовуються в житлових будинках і квартирах, так як сім'ї зазвичай не потрібні дуже великі обсяги води за один раз. Місця такий девайс займає небагато, приблизно як середньої величини кухонний комбайн. В установах зазвичай використовуються підлогові кулери.

   Підлоговий кулер може передбачати як верхнє, так і нижнє завантаження води. Зазвичай при згадці про цей пристрій на думку спадає саме перший варіант: агрегат, на який зверху встановлено перевернутий бутиль. Другий варіант вважається більш сучасним: при нижньому завантаженні бутиль встановлюється у спеціальну шафу в нижній частині кулера. Габаритна висота такої конструкції в середньому на 40 см нижча, ніж у кулера з верхнім завантаженням, і завдяки компактності пристрій можна встановлювати в нішах або під полицями – для тісних офісів це ідеальне рішення.

   У окрему категорію прийнято відводити дизайнерські кулери для води – з принтом або ексклюзивним оформленням. Використовуються вони зазвичай в кав'ярнях і ресторанах, де особлива роль відводиться естетиці інтер'єру. У приватних оселях чи офісних приміщеннях дизайнерські моделі зустрічаються нечасто.

Функції кулерів для води

   Хоча деякі кулери і розраховані на подачу водопровідної води, вони не призначені для її очищення. А оскільки вода «питної якості» з-під крана вже неодноразово себе компрометувала, краще замовляти бутильовану воду, щоб не хвилюватися про чистоту і не ламати голову над способами очищення.
   Майже всі кулери мають функцію нагріву води – максимальна температура досягає 95 градусів. Це зручно як для офісів – можна пригостити весь колектив чаєм, не обмежуючись об'ємом чайника, так і для житлових будинків – дітям, наприклад, набагато зручніше і простіше набрати гарячу воду відразу в чашку, а не гріти окремо, причому для маленьких це ще й питання безпеки.
Деякі кулери обладнані функцією газації води, тобто можуть зробити зі звичайної води газовану. Такі пристрої називають карбокулерами – всередині у них розташовується балон з вуглекислим газом і сатуратор. Оскільки коштують карбокулери значно дорожче звичайних, а газована вода в плані втамування спраги програє звичайній (та й набридає швидко), такі моделі не дуже популярні. Те ж саме стосується кулерів із функцією охолодження – коштують вони дорого, а холодна вода навіть влітку у великих об’ємах не використовується. Так як холодильник все одно є у всіх будинках і офісах, такі моделі купують і орендують рідше.

Де купити кулер для води в Києві?

   Кулери можна як купувати, так і брати в оренду – другий варіант зручний для тих, хто часто переїжджає. Вибір моделей дуже великий – можливостей багато, але і розгубитися в асортименті нескладно. Краще за все замовляти кулер у компанії, яка поставляє вам воду. По-перше, ніхто не знається на такій техніці краще, ніж люди, які самі працюють у «водній» сфері, а по-друге, так ви отримаєте кваліфікований догляд за обладнанням.
Компанія Водолій на ринку вже більше 15 років, і досвід роботи з технікою для подачі води відповідний. Ми використовуємо кулери перевірених виробників і відповідаємо за якість.