Чиста вода від чистого серця!

Ось уже 18 років компанія Водолій працює в Україні, і тисячі киян щорічно довіряють нам своє здоров'я. Ми раді виправдовувати довіру, раді з кожним роком ставати кращими для своїх покупців. Наша компанія займається доставкою бутильованої питної води в будинки, офіси і громадські установи, кафе та ресторани, і кожне замовлення для нас однаково важливе.

Водолій доставка артезіанської води

Наша продукція

Ми поставляємо справжню артезіанську воду з кращих, найвіддаленіших курортних районів, де немає ніяких джерел забруднення. Вода ідеально збалансована по мінеральному складу, згідно з рекомендаціями Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я. Вона смачна, вона корисна, її можна з задоволенням пити в спекотний день або заварити зимовим вечором улюблений чай, зварити на ній ароматний борщ – ніколи вам не завадять будь-які сторонні запахи або осад.
Крім води, на нашому сайті ви можете замовити супутні товари – відмінний чай, каву, цукор, одноразові стаканчики, коктейльні трубочки, паперові рушники та інше. Крім того, що це допоможе заощадити час, коштують дані товари в нас дешевше, ніж у більшості магазинів. У період свят ми завжди готуємо для своїх клієнтів подарунки – новорічні листівки, великодні тістечка тощо, та й без приводу любимо тішити покупців сюрпризами – просто тому що це приємно.

Чому обирають нас?

Хоча формально вода з-під крана повинна відповідати всім нормам, стан водопровідних труб говорить про інше. Кілька разів на рік в новинах повідомляється про випадки отруєння водопровідною водою. Навіть якщо з подібними лихами ви не стикалися, достатньо зазирнути в чайник, попередньо з тиждень покип’ятивши в ньому воду з-під крана: сірий наліт і брудний осад аж ніяк не свідчать про користь такої води. Зрештою, вона просто несмачна.
Ніякі фільтри не очищають водопровідну воду як слід. Вода з бюветів також може містити шкідливі домішки або бактерії. І навіть незважаючи на велику кількість служб доставки води, багато киян були незадоволені станом справ.
Перш ніж починати роботу, ми вивчили ринок, поспілкувалися з цільовою аудиторією, провели опитування. З'ясувалося, що ідеального постачальника води досі немає – або сама продукція «на трієчку», або доставка не дуже оперативна. Тому ми з самого початку встановили собі високу планку у всіх аспектах роботи, і підтримуємо її незалежно від обставин.

Наша команда

Компанія Водолій – це молоді кваліфіковані фахівці, які люблять свою роботу і постійно покращують професійні навички. Ми регулярно проводимо корпоративні заходи, разом відзначаємо дні народження та інші свята, підтримуємо в колективі теплі дружні стосунки. Тому що коли людина йде на роботу з радістю, знаючи, що там її чекають усміхнені обличчя друзів, вона вкладатиме душу в свою працю і любитиме її.
Ми постійно беремо участь у виставках і проводимо дегустації, де ви можете спробувати і оцінити нашу продукцію. Любимо ми і різноманітні громадські ініціативи. Наприклад, під час фіналу Ліги Чемпіонів ми прихистили в своєму офісі 16 гостей з Англії та Польщі, які приїхали вболівати за улюблену команду. Ні, це ми зараз не хвалимося – ми лиш хочемо показати, що завжди готові до нового, завжди раді вислухати цікаві ідеї та пропозиції, і любимо приносити людям радість.
Один з головних наших принципів – клієнтоорієнтованість, і тому зв'язатися з нами ви можете будь-яким зручним способом: за телефонами всіх мобільних операторів – Lifecell, Vodafone, Київстар, через сайт компанії або за допомогою месенджерів Viber, What's Up, Telegram.