Як вибрати обладнання для бутильованої води?

      Замовляти доставку води в бутлях – найбільш зручний, простий і вигідний спосіб забезпечити себе високоякісною питною водою в будь-якій кількості. Всього один дзвінок – і ми в будь-який зручний час привеземо артезіанську мінеральну воду до вас додому, в офіс або будь-який заклад. А щоб ви могли швидко і зручно набрати воду з важких бутлів, надамо спеціальне обладнання. У цій статті ми розповімо, яке саме пристосування краще вибрати для води в бутлях, в залежності від умов використання.

      Помпа для води: дешево і просто    

      Якщо ви замовляєте питну воду в бутлях додому, кращим вибором стане звичайна пластикова помпа. Вона легка, коштує недорого, служить довго. При необхідності її легко розібрати і вимити, а перевстановити її з одного бутля на інший зможе навіть дитина. Якщо ви обрали помпу для води, купити її найкраще у свого постачальника – досвідчені консультанти запропонують найбільш якісну і довговічну модель, допоможуть її зібрати і встановити.      

      Кулер для бутильованої води      

      Для офісів, кав'ярень, ресторанів, фітнес-клубів та інших закладів найбільш зручним варіантом стане кулер для води – вартість його значно вища, ніж у помпи, але і функціональних переваг більше.

      На відміну від помпи, кулер подає воду через невеликий краник – так вона проходить швидше, тому такий пристрій краще підійде для громадських місць. У кулера також можуть бути додаткові функції – охолодження води, нагрівання і навіть газація.      

      Диспенсер: компактний і зручний

      Пристрій, що поєднує в собі компактність помпи і швидкість кулера – диспенсер, купити який ви також можете у свого постачальника. Підходить він для шкіл, дитячих садків, невеликих офісів і спортзалів, де немає зайвого місця для установки громіздкого кулера, але швидкість набору води важлива.

      Якщо ви не впевнені у виборі, проконсультуйтеся з вашим постачальником води – люди, які багато років працюють в цій сфері, завжди зможуть дати правильну пораду.