Роль води в життєдіяльності людини

Вода – джерело життя, без неї не може існувати жоден живий організм. Не випадково сольовий склад крові людини ідентичний сольовому складу води Світового океану. Без їжі, але з водою, людина здатна жити близько 2-х місяців, а от без води життя триває всього кілька днів.

Дбаємо про чистоту і довговічність: догляд за обладнанням для бутильованої води

При покупці бутильованої води, користь для здоров'я залежить не тільки від її якості, а й від того, в якому стані знаходиться обладнання для розливу. Незалежно від того, наскільки дорогі пристрої ви придбали, наскільки обережно ними користуєтесь і яку воду купуєте, девайсам потрібно періодично влаштовувати профілактичну промивку.

Вам буває сумно і важко прокидатися вранці? Боремося з осінньою депресією!

Осінь – пора не лише золотих барв і щедрого врожаю, але ще й тривалого нав'язливого смутку. Навіть найзапекліший оптиміст може відчути похмурої осінньої днини незрозумілу нудьгу, а люди з тонкою душевною організацією страждають від справжнісінької депресії. Необов'язково сумувати в очікуванні новорічних свят, які принесуть хоч якийсь позитив – сезонну депресію можна подолати, і провести осінь з хорошим настроєм.

Чому для схуднення потрібно пити воду?

Отже, ви вирішили всерйоз зайнятися своїм здоров'ям і привести до ладу вагу. Відкриваючи будь-яку статтю на тему схуднення, серед рекомендацій ви обов'язково побачите тезу про те, що потрібно пити багато води. Нерідко називається конкретна кількість – 2 л в день, а то й більше. Давайте розберемося, звідки взялася ця цифра, навіщо пити воду при схудненні і що з цього приводу говорить наука.

Драйвова та ароматна... Що може бути краще за каву?

Хтось нашвидкуруч заварює пакетик «3 в 1», збираючись на роботу, а хтось спеціально встає раніше, щоб змолоти каву в зернах і зварити її в турці; хтось на бігу купує велику склянку латте в кав'ярні, а хтось заварює американо вже на роботі, дзижчачи кавоваркою, що вітає прихід нового трудового дня. Багато хто починає свій ранок з кави, і охоче підбадьорюють нею себе протягом дня. Кислувато-терпкий еспрессо, ніжний капучіно, солодкий мокко – все ми любимо різну каву, і не тільки за смак.

Чи є на Марсі вода і яке це має значення для нас?

У липні 2018 року було зроблене революційне відкриття. Якщо раніше марсохід Curiosity знаходив лише висохлі озера, які свідчили про те, що вода на Марсі була колись давно, то 25 липня Роберто Оросеі з Національного інституту астрофізики опублікував статтю, де йдеться про те, що на сусідній планеті знайшли рідку воду.
Сторінка 1 із 4