Очистка води в квартирі: чому водопровідна система не завжди відповідає санітарним нормам

«Все життя п'ю воду з крана, і нічого», – часто чуємо ми від безтурботних друзів і знайомих. Під «нічого» зазвичай мається на увазі, що людині пощастило і вона жодного разу не отруїлася водопровідною водою; а якщо і отруїлася, списала все на «вівсяне печивко», як в анекдоті. Дійсно, надзвичайні ситуації, коли по трубах курсують колонії хвороботворних бактерій, бувають украй рідко – це грубе порушення санітарних норм, яке виникає через прикру випадковість і оперативно ліквідується. Тільки от шкода від вживання водопровідної води має накопичувальний характер.

Скільки коштує очистити воду? Очищення питної води в домашніх умовах

Останнім часом все більше людей замислюються про своє здоров'я і розуміють, що вода є запорукою гарного самопочуття. Як ми всі розуміємо, вода повинна бути не лише смачною але й безпечною. Тому в нашій статті ми розглянемо переваги та недоліки декількох найбільш поширених способів отримання чистої питної води. «Бабусин» метод: відстоювання Ціна: безкоштовно Суть методу: Вода наливається у відкриті ємності, після чого прибирається в темне прохолодне місце на 3-5 днів. За теорією, все домішки повинні випасти в осад, а вода – стати чистою. Плюси: доступність. Мінуси: У ємність потрапляють бактерії і пил, що аж ніяк не сприяє чистоті її вмісту. Хлор з водопровідної води у такий спосіб не видаляється, і вона все ще залишається не зовсім безпечною.

Вода: доставка в Києві. Як вибрати постачальника води?

Якщо ви живете у великому місті, без води вас не залишать – в столиці та обласних центрах зазвичай може бути півдюжини служб по доставці води, а нерідко й більше. Наприклад, вода з доставкою по Києву пропонується більш ніж тридцятьма різними фірмами. Але яку з них вибрати? Кожна компанія намагається створити для клієнтів найбільш вигідні умови, і дуже важко знайти ту, де однаково гарними будуть і сервіс, і якість продукції, і цінова політика. Радимо вам, обираючи постачальника води, керуватися наступними критеріями.

Види і стандарти якості питної води

Будь-яка питна вода – водопровідна або бутильована – повинна відповідати нормам, встановленим органами, що відповідають за охорону здоров'я та харчову промисловість. У різних країнах ці норми можуть відрізнятися – відмінності залежать від особливостей поверхневих і підземних вод в тій чи іншій області, статистики різних захворювань, клімату і безлічі інших чинників. У цій статті ми розповімо про те, якими стандартами визначається якість питної води і чому саме артезіанська об’єктивно вважається найкращим варіантом.

Все, що потрібно знати про кулери для води

  З цієї статті ви дізнаєтеся, як працює кулер для бутильованої води, для чого він потрібен, яким він може бути і де купити кулер для води в Києві.   Кулер – це пристрій для підготовки і подачі бутильованої або водопровідної питної води. Використовуються вони переважно в офісах, торгових і освітніх установах, але іноді і в приватних оселях. Набирати воду за допомогою кулера швидко і зручно, а коли мова йде про громадські місця, то це ще й один із найбільш гігієнічних варіантів.

Чому вода зберігається в бутлях: як тара впливає на якість питної води?

   Коли на ринку питної води та інших напоїв з'явилися пластикові пляшки, скляна тара, яка дорожче коштує і легко б’ється, швидко відійшла на другий план. Екологи і медики небезпідставно забили на сполох, і досі ведуться суперечки про те, чи виправдовуються потенційні ризики легкістю і дешевизною ПЕТ-пляшок.   Якщо ви дбайливо ставитеся до свого здоров'я і навколишнього середовища, ця тема напевно буде вам цікава. Скажімо одразу: ПЕТ-пляшки дійсно не такі безневинні, як здається на перший погляд, але і повертатися до важкого крихкого скла необов'язково. Нами, наприклад, здійснюється доставка води в бутлях з полікарбонату – екологічно чистого, безпечного, легкого і міцного матеріалу.
Сторінка 1 із 2